Termín otevření stanoven? Otevřeme 30.11.?

• 25.lis.2020

Přátelé, že by to bylo konečně tady? Situace kolem koronaviru se začíná mírně zlepšovat a podle prozatím nepotvrzených zpráv bychom mohli brány Clubu Koruna otevřít již v pondělí 30.11. Samozřejmě počítáme s tím, že bude obnovení provozu navázáno na další restrikce. O všem Vás budeme informovat hned, jak se dozvíme podrobnosti. Těšíme se na Vás!

Uzavření sportcentra na dobu neurčitou z důvodu vládního opatření a nouzového stavu vyhlášených v souvislosti se zamezením šíření nákazy SARS-CoV-2

• 8.říj.2020

Vážení klienti, velmi nás to mrzí, ale vzhledem k nastalé situaci jsme byli nuceni dočasně pozastavit veškeré aktivity a sportcentrum po blíže nespecifikovanou dobu uzavřít. Všem bychom chtěli popřát zejména zdraví a pokud to půjde také optimismus, že tuto obtížnou dobu brzy překonáme a opět budeme moci žít naše životy naplno a bez omezujících opatření, která jsou bohužel v této chvíli nutná. Velmi si vážíme Vaší dosavadní přízně a jakmile to bude možné a situace nám to opět dovolí, budeme se na Vás těšit "na značkách".

obchodní dům KORUNA - boční vstup
Zámečnická 2/492